Sarıyer Hurda Bakır – Korkmaz Metal

Hurda bakır fiyatlarının tespit edilmesinde yıllar içinde hurda piyasasındaki en önemli detaylardan biri olarak gösterilmekle beraber, çeşitli hurda metallerin aksine fiyat sabitliği olmayan bakır hurdasının alım satımlarında günlük fiyat değişkenliklerinin olduğu görülmektedir. Hurda bakır fiyatları belirlenirken bakırın kullanım alanının oldukça fazla olması firmaların en fazla alım yaptığı ürünün bakır olmasından da hareketle fiyat sabitliği bulunmayan bir hurda çeşidini meydana getirirken Hurda Piyasası’nın da dahil olduğu üzere bakırın saf olarak alınabilmesi için soyma bakır alımının da ön plana çıktığı göze çarpmaktadır.

Bakır Hurdanın Önemi
Bakır hurda, geri dönüşüm için oldukça önemli bir ürün olan bakır belki de en çok kullanım alanına sahip olan atık maden olarak gösterilebilirken Sarıyer’de hurda bakır geri dönüşüm de bu konuda oldukça önemli bir konu olarak takip edilmektedir. Kızıl renkli olan bakır hurdalar aynı zamanda üretimi oldukça basit bir madde olarak en eski çağlardan beri kullanılmakta ve atık madde olarak da doğada bulunmaktadır.

Yaptığımız işler şöyle; hurdacı metal hurdalar boş veya bozuk aküler bakır kablolar alüminyum elektrik ve elektronik hurdalar kağıt hurdalar bunlardan bazılarıdır. Her türlü hurda ihalesi için bizden de teklif alamadan karar vermeyin.
Sarıyer Korkmaz Metal olarak, ülkemizde her ne kadar kötü bir meslek olarak bilinse de bizler bu yaptığımız işlerin öneminin farkındayız. Bunu bilerek bu zor mesleğe devam ediyoruz. Sarıyer’de bulunan firmamız bakır hurda ve her türlü hurda çeşidi alım ve satımı yaptığı gibi temini konusunda da diğer firmalarla işbirliği yaparak yeterli gelmediği noktalarda çözümler sunmak için işbirliği yapmaktadır. Sarıyer ilçesi Uskumruköy’de sizleri de acı kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Leave a comment